про нас

Вибрати нас - гарне рішення!

про нас

Наша команда професіоналів, яка знає як приємно здивувати замовників стосовно проектування та будівництва, пропонує пакет послуг. Офіційно наша проектно-будівкльна компанія «Білдінг Дісіжен» була зареєстрована у 2018 році, но свою діяльність ми почали раніше. Ми довгий час  накопичували досвід, формували команду, вдосконалювали навички, задля того, щоб задовільняти вимоги клієнтів. Спеціалісти Білдінг Дісіжен постійно відстежують новинки у сфері зведення конструкцій та дизайну, вивчаємо инноваційні стройматеріали та способи їх експлуатації.

За роки існування  ми виросли з невеликої проектної групи у потужну структуру, володіючою потенціалом для реалізації проектних та будівельно-монтажних робіт. Нас характеризує комплексний підхід до будівництва та реконструкції різноманітних об’єктів у Києві та по Україні. Ми готові:

– ввімкнутися у роботу на будь-якому етапі будівельного процесу;

– пропонуємо кращих спеціалістів та проектувальників, а також якісні та довговічні матеріали;

– суворо дотримуємося технології;

– будуємо на довгі роки

Ми спеціалізуємося на проектуванні та монтаже залізобетонних конструкцій, а також будівництві та реконструкції адміністративних та промислових будівель. Від будівництва зерносховищ до проектування та зведення висотних будинків.

Наші спеціалісти виконують реставрацію будівель, збільшуємо корисну площу, або замінюючи застарілі матеріали на нові. Наш продукт – раціональне з точки зору матеріальних витрат рішення, поєднуюче в собі зручність та безпечність в ході експлуатації та, безперечно, стильній дизайн.

Кожна споруда, створене нашою компанією – доказ того, що  ми використовуємо сучасні матеріали та комплектуючі, які відрізняються довговічністю, стійкістю до колосальних навантажень. Всі роботи над проектом проводяться враховуючи передові технології та застосуванням новітнього обладнання. На кожному этапі наші спеціалісти сурово контролюють дотримання технологій. Ми индивідуально підходимо до побажанням кожного клієнта.

До сказаного можно добавити те, що у нас демократичні ціни, висококваліфікований персонал, безперечна якість, та ви отримаєте одного з лідерів українського ринку у сфері будівництва та реконструкції споруд.

Ми раді запропонувати Вам свої послуги. Гарантуємо якість, високу кваліфікацію співробітників та реалізацію проекта в обумовлені терміни.